Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
The Flash Image Rotator module is now 1.5 Ready!
Your CMS just got even better! Upload your images and GO!
NEW transitions and stunning Ken Burns effects for your photos!
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Про компанію

dah1Наша фірма була створена 2006 році і займалась перевезенням будівельний матеріалів. Сьогодні ми, без сумніву, є найбільшим у регіоні виробником профільних блях, що застосовуються як покрівлі дахів, так и покриття стін. В постійній виробничій пропозиції є найбільший вибір сучасних трапецієвидних профілів, починаючи з фасадного профілю T-7, низького профілю T-12EKO, T-12PLUS, T-14 i T-14EKO, і закінчуючи середніми профілями T-18, T-18EKO, T-18PLUS та T-35.

Також найбільший в регіоні вибір металочерепиці від класичної металочерепиці "Diament" , виразної "Nefryt" , до сочної "Opal" та – незаперечний шлягер останніх місяців – благородна металочерепиця "Topaz". Усі профілі ми виробляємо з сировини найвищої якості, яка походить як з вітчизняних металургійних комбінатів, так й німецьких, французьких або англійських концернів, світових лідерів, відомих своєю якістю, таких як Arcelor, Tyssen Krupp, Myriad, Corus та Mittal.

Кожен, хто будує свій вимріяний дім, має багато сумнівів під час вибору відповідних для себе технологій та матеріалів. Тому наші працівники торгового відділу, як в головному офісі нашої фірми, так й в усіх її відділеннях, завжди служать порадою та усесторонньою допомогою у виборі відповідного матеріалу, виду профілю і колористики дахової покрівлі. Якщо необхідно, вони проведуть відповідні вимірювання, підрахування та оцінку інвестиції, знаходячись у кожній хвилині у Вашому розпорядженні. А щоб Ви не хвилювалися про відповідну і своєчасну поставку замовленої у нас покрівлі, ми маємо власний спеціалізований і безплатний для Вас фірмовий транспорт.


Оскільки наша фірма є членом підтримки Польського товариства покрівельників, ми можемо також вам порекомендувати відповідних підрядників дахової покрівлі, які гарантують ретельне та солідне виконання. Тобто наші працівники допоможуть Вам зробити такий вибір, щоб Ви могли тішитися чудовим виглядом та тривалістю даху упродовж довгих років.

 

Кошик замовлень

Слайдер товарів

T-6

82.00 грн/м. кв

Металочерепиця AGA

86.00 грн/м. кв

Яспіс

0.00 грн/м. кв

Т-14 EKO

82.00 грн/м. кв

T-18 EKO

0.00 грн/м. кв

T-35

0.00 грн/м. кв

T-55

0.00 грн/м. кв